CK Teplická rekrea s.r.o.

Vyhledávání

O nás

 

 

Historie

Družstevní cestovní kancelář REKREA byla otevřena v Teplicích již v roce 1974. V roce 1993 jsme se jako první pobočka DCK Rekrea osamostatnili, jsme však stále nositelé registrované známky REKREA. 

 

V roce 2001 jsme jako první cestovní kancelář se sídlem v Teplicích splnili podmínky pro udělení koncese, dle zákona č.159/99 Sb. Od 10. května 2001 jsme cestovní kanceláří, která může nabízet své vlastní produkty na svých vlastních cestovních smlouvách. Všechny naše zájezdy jsou pojištěny proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.u ERV pojišťovny, a. s. (do 30.9.2012 Evropská Cestovní pojišťovna, a.s.).

 

Od roku 1998 zastupujeme v Teplicích společnost Western Union, která se zabývá převody peněz do zahraničí. Tuto, dnes již velmi rozšířenou službu, využívá stále více klientů. Peníze lze touto formou odeslat prakticky do celého světa či přijmout ze zahraničí během několika minut.

 

Nabídka

Svou nabídku připravujeme každý rok velmi pečlivě, snažíme se do ní promítnout požadavky a přání zákazníků. I v letošním roce jsme zařadili téměř v každé destinaci nějakou novinku. Pro ty z Vás, kteří mají o cíli své dovolené jasno, je připravena řada slev za včasné rozhodnutí, zvýhodněni jsou zejména stálí klienti.

 

Naše nabídka by nebyla kompletní bez produktů dalších cestovních kanceláří. Nabízíme širokou nabídku zájezdů a pobytů do celého světa. Odlety nabízíme nejen z českých letišť, ale i blízkých letišť ze sousedního Německa či Rakouska.

 

Kromě prodeje zájezdů zajišťujeme také letenky, autobusové lístky, prodáváme dálniční známky, provozujeme směnárnu, sjednáváme cestovní pojištění a prodáváme vstupenky na kulturní akce v síti TicketArt.

 

Pro kolektivy rádi připravíme nabídku dle specifických přání a požadavků. Pro dětské skupiny nabízíme zajištění zájezdů do Legolandu, Eurodisneylandu u Paříže a zábavných parků v Německu. Na tyto skupinové akce samozřejmě poskytujeme zajímavé slevy.

 

Naše krédo:
Nabízet kvalitní služby v přijatelných cenových relacích a neklamat své zákazníky se nám již dvacátousedmou sezónu vyplácí.

 

Kolektiv pracovníků CK Teplická rekrea s.r.o.

 

Od 5. června 2017 se naše cestovní kancelář nachází na nové adrese: Masarykova 536/5, Teplice.

 

Těšíme na Vaši návštěvu.

 

       

       

 

 

 

        

Newsletter

Vytvářím objednávku...